23 maja odbyło się otwarcie naszego nowego elewatora zbożowego oraz 10-lecie firmy AGRO-KAM KOŁYKI. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami obecni w tym ważnym dla nas dniu. To dla nas ogromna radość i zaszczyt móc świętować ten wyjątkowy moment w tak wspaniałym gronie.

Dziękujemy naszym klientom – za zaufanie, lojalność i wszystkie lata współpracy. Dziękujemy sponsorom – za wsparcie, dzięki któremu mogliśmy zorganizować to wydarzenie na najwyższym poziomie:

Biomix, LIDEA Seeds Polska, Euromasz Lipka, Czajkowski uprawa pasowa, Syngenta PROCAM, RIELA Polska

Dziękujemy gościom, partnerom i przyjaciołom firmy – Wasza obecność i dobre słowa były dla nas bezcenne.

Dziękujemy:

P.P.H.U. "TOMAS" S.C. TOMASZ SIERSZULSKI, MACIEJ SIERSZULSKI za przepyszne jedzenie, o tym grillu jeszcze długo będziemy pamiętać! 

Sklep-Piekarnia Cholewińscy za cudowny deser, który osłodził nam świętowanie. 

P.H.U. PrzemaS za realizację dźwięku. 

Panom z KSRG OSP Wapno za zabezpieczenie ruchu - dzięki Wam Panowie było bezpiecznie. 

YourParty Tomasz Marszał - filmowanie i fotografia za przepiękne uwiecznienie naszej uroczystości. 

Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich osób zaangażowanych w organizację uroczystości – współpracowników, i wszystkich, którzy swoją pracą, pomysłami i zaangażowaniem sprawili, że ten dzień był tak wyjątkowy. Bez Was to wydarzenie nie miałoby takiego charakteru!

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wyjątkowego dnia.

Galeria zdjęć